חנות מכירות פומביות – תירוש

בניית חנות מכירות פומביות – תירוש

אתר ייחודי שנבנה עבור בית מכירות תירוש – המוביל בישראל במכירות פרטי אומנות. תירוש מקיימים ארבע מכירות פומביות גדולות בשנה, של אמנות ישראלית, אמנות מודרנית ואמנות דקורטיבית; כלי כסף, תכשיטים, יודאיקה, שטיחים… ועוד. בית המכירות מתמחה בהערכה ומכירה של אמנות, ועם השנים ביסס את מעמדו כבית המכירות הגדול בישראל.

לפרויקט הוגדרו מטרות רבות, ובראשם בניית אתר איכותי, מהיר ומתקדם אשר יהפוך לבמה אינטרנטית מובילה למכירת אומנות ישראלית אונליין.

היסטוריה של מכירות עבר – האתר מספק למשתמשים מאגר עצום של מאות מכירות עבר ומאות אלפי פריטים שהשתתפו במכירות פומביות. הגולשים באתר נחשפים לפריטי אמנות מיוחדים ונדירים, חלקם בעלי חשיבות היסטורית, לומדים על התפתחות בתחומי אמנות וכמובן תוצאות של מכירות.
מכירות פומביות אונליין – המשתמשים יכולים להירשם ולהשתתף במכירות פומביות באתר בזמן אמת. האתר מאפשר למשתמשים לתת הצעות מוקדמות ולקבל התראות על סטטוס של פריטים באמצעות מערכת של בידספיריט. בשלב של מכירה ב LIVE האתר מפנה משתמשים להשתתף בשידור חי של המכירה שנערך באמצעות הפלטפורמה.
בניית חנות וירטואלית של קניה ישירה – באתר תוכלו לקנות יצירות אמנות ופריטים נדירים בתהליך רכישה נוח וסטנדרטי. לחנות יש מגוון תצוגות וגלריות אשר הופכות תהליך רכישה לחוויה נוחה וידידותית.
גלריות אומנים – תצוגה של פריטים מהחנות האינטרנטית בצורה של גלריית אמנות המתרכזת בנושא או באומן ומאפשרת לגולשים לקנות פריטים ישירות מהגלריה.

בניית חנות וירטואלית מכירות פומביות – תירוש
בניית חנות מכירות פומביות – תירוש

חשיבות רבה בכל אתר לבחירה טכנולוגית נכונה. לרוב אתרים עם הרבה דטה ואינטגרציות נהוג לבסס על מערכות איקומרס מתקדמות כמו מג'נטו, אופן כארט או פיתוח ייחודי ב laravel. במקרה שלנו הדרישה היתה בניית חנות וורדפרס בשילוב בסיסי נתונים של מכירות עבר.
מיגרציה של בסיסי נתונים מהאתר הישן באמצעות Laravel framework הופכת את התהליכים של שליפת נתונים, סינון וחיפוש באתר למהירים ויציבים הרבה יותר מחנות וורדפרס רגילה.

אינטגרציה עם מערכת בידספיריט מאפשרת סנכרון של מכירות וקטלוגים של מוצרים בצורה חכמה. רישום משתמשים ו השתתפות במכירה פומבית בצורה פשוטה, מאובטחת וחוקית.

 

אנו בחברת WEB2 מתמחים בחנויות e-commerce ושוקדים כל העת כדי למצוא את הפתרונות המתקדמים והנכונים ביותר עבור הלקוחות שלנו. היום אנחנו יכולים להציע פתרון מושלם גם עבור בתי מכירות פומביות מתחומי מכירות שונים והוא פרי שיתוף פעולה עם חברת בידספיריט.

אתם יכולים למצוא מידע נוסף על פתרונות של הקמת חנות מכירות פומביות באתר שלנו. או פשוט דברו איתנו.

גרסת מובייל - חנות מכירות פומביות – תירוש

גרסת מובייל

האתר בנוי בצורה רספונסיבית עם אדפטציה עיצובית של מודולים רבים באתר ובחנות לחווית גלישה נוחה ומותאמת למקורות גלישה פופולריים ורזולוציות של מכשירים נפוצים.

אהבתם? לקבלת הצעת מחיר לבניית חנות תכשיטים
השאירו פרטים
ואנחנו מייד חוזרים אליכם


  פרויקטים נוספים

  חנות וירטואלית לעיצוב הבית

  חנות וירטואלית לעיצוב הבית

  עיצוב ובניית חנות לסטודיו

  חנות בוטיק – Latto Velara

  בניית חנות מג'נטו 2 לחברת נליס

  חנות תכשיטים – Nellys

  בניית חנות וירטואלית לחברת אויו

  בניית חנות למוצר – OYO

  בניית חנות וירטואלית לתכשיטים – EWA

  בניית חנות תכשיטים – EWA

  בניית חנות ציוד אודיו – אודיולאב
  בניית חנות תכשיטים – Karini
  תפריט