בניית חנות מכירות פומביות באינטרנט

קבל/י הצעת מחיר לבניית חנות  עד לא מזמן, אירוע מכירות פומביות של חפצי אמנות ובכלל, היה הפקה שלמה. היה צריך לארגן מקום, לקבוע תאריך ולהזמין את המעוניינים. הם היו צריכים להתלבש יפה, לצאת מהבית ולהגיע לבית המכירות והאירוע היה נמשך ערב שלם עם מספר מקומות מוגבל. היום לבתי המכירות יש אפשרות להגיע עד לבית הלקוח. באמצעות בניית אתר מכירות, באופן קל ופשוט ובכך להגדיל את כמות המשתתפים.

  בניית אתר מכירות פומביות באינטרנט – כל מה שצריך לדעת

  מכירה פומבית באינטרנט אינה שונה בהרבה ממכירה פומבית באוף ליין. בשני המקרים, נמכרים ונקנים מוצרים למרבה במחיר. כיום, כשאנחנו עושים שימוש גובר והולך באונליין, מטבע הדברים שגם המכירות הפומביות יעברו לשם. אנו רואים יותר ויותר בתי מכירות מנהלים את המכירות הפומביות שלהם דרך אתר המכירות או בפלטפורמות משותפות.

  מהי מכירה פומבית?

  מכירה פומבית היא שיטה שבה מוצעים מוצרים למכירה והם נמכרים לכל המרבה במחיר.
  על מנת להשתתף במכירה פומבית, על המשתתף להירשם למערכת, בדרך כלל ההרשמה היא חינמית, פשוטה וקלה. המשתתף יוכל להגיש הצעות על פריטים ולקבל את ההתראות הרלוונטיות אליו, על מכירות חדשות או כשמתחילה המכירה עליה נתן הצעה. ישנן מכירות המתבצעות בשידור חי וישנן מכירות אוטומטיות.

  כבית מכירות, יהיה עליכם לאשר את המשתתף במכירה. רק לאחר שאישרתם את המשתתף, הוא יוכל להתחיל לתת הצעות. כל בית מכירות קובע את התהליך שהמשתתפים במכירות שלו יעברו עד שיאושרו. בדרך כלל ברוב המקרים, בית המכירות מאשר בתוך 24 שעות את המשתתף באמצעות הודעה לתיבת המייל שלו.

  בית מכירות פומביות

  למי זה מתאים?

  כשחושבים על מכירות פומביות הדבר הראשון שעולה לראש זה אמנות. אז נכון שיש קהל נרחב למכירות פומביות לחפצי אמנות ועתיקות. סוג זה של מכירה מתאים למגוון רחב של עסקים ותחומים.

  • רכבים יד שניה – יש מכירות פומביות של רכבים על ידי עסקים כמו: חברות ליסינג, דילרים של יד שניה. כונס הנכסים או עורכי דין המעוניינים למכור רכבים מכינוס נכסים.
  • נדל״ן – דירות ונכסים מכונס הנכסים, הוצאה לפועל, עזבונות ויד שניה ועיריות.
  • תעשיה – ציוד תעשייתי, מכירת מכונות, מכירת מפעלים.
  • עיצוב וסטיילינג – פריטי עיצוב לבית ווינטג׳ על ידי חנויות המתמחות בנושא.
  • תכשיטים – מכל הסוגים, זהב כסף ויהלומים, חדשים ועתיקים.
  • יודאיקה – אמנות שימושית העוסקת באיקונוגרפיה יהודית. נמכרת על ידי חנויות מתמחות.

  סוגי מכירות פומביות

  מכירות חיות – מלוות בשידור וידאו חי ומנוהלות על ידי כרוז. כאשר אין יותר הצעות שמגיעות, הפריט נסגר. לפני סגירת המכירה, הכרוז יכריז ״פעם אחרונה״ ולאחריה במידה ולא ניתנה הצעה נוספת, המכירה תיסגר.

  גם אם אין באפשרותך להגיע למכירה החיה במועד הנקוב, ניתן להשאיר הצעה מוקדמת על פריט מסוים, הצעה זו תהווה את המחיר המקסימלי שתבחר להשאיר על פריט זה. במידה ואף מתמודד לא יגיע לגובה ההצעה שהצעת, יימכר הפריט להצעה המוקדמת הגבוהה.

  ניתן לשים 2 סוגים של הצעות:

  • הצעה מובילה מוקדמת – בה כל הצופים בקטלוג יכולים לראות את ההצעה שלך ויכולים לשים רק הצעה גבוהה יותר ממנה.
  • התמחרות שקטה – ההצעה שלך לא תהיה חשופה לעיני כל, וכל משתתף יכול לשים איזו הצעה שהוא רוצה מבלי לדעת מה שמו האחרים. לכן יתכן שיהיו הצעות זהות ובמקרה זה, המשתתף ששם ראשון את ההצעה, הוא זה שיזכה.

  מכירות אוטומטיות – אלה הן מכירות מבוססות זמן. הן מנוהלות על פי זמן קבוע שמוקצה לכל פריט. מכירות אלה יתחילו במועד ובזמן מסוים ויסתיימו במועד שנקבע מראש. אולם, אם יתווספו הצעות נוספות לפני סגירת המכירה, המערכת תיתן זמן נוסף לפריט, על מנת לאפשר למשתתפים אחרים להגיש הצעות נוספות. במכירות אלה המערכת תעבור פריט פריט על פי סדר הפריטים בקטלוג, ממש כמו במכירות חיות.

  שיתוף פעולה שמביא אליכם פתרונות פשוטים

  אנו בחברת WEB2 מתמחים בבניית חנויות e-commerce ושוקדים כל העת כדי למצוא את הפתרונות הטובים ביותר עבור הלקוחות שלנו. מעכשיו יש לנו פתרון מושלם גם עבור בתי מכירות פומביות מתחומי מכירות שונים והוא פרי שיתוף פעולה עם חברת בידספיריט (bidspirit). שפיתחו מערכת חכמה ופשוטה למכירות פומביות באונליין.

  חברת בידספיריט הפועלת משנת 2012 היא בעלת ממשק אינטרנטי חדשני ומקורי לניהול וביצוע מכירות פומביות בזמן אמת. והיא משמשת כזירה המובילה בשוק.

  באמצעות שיתוף הפעולהף יצרנו אינטגרציה דרכה יכולים בתי המכירות להפוך את הפעילות שלהם לגדולה ורחבה יותר ואף חובקת עולם. בכך בתי המכירות יכולים להיפתח לקהלים נוספים ומגוונים ולייצר יותר מכירות.

  הפתרון הוא פשוט ואיכותי וניתן להתאים אותו לכל סדר גודל של עסק. הפיתוח הייחודי שלנו בנוי כתוסף שניתן להתקין בקלות על כל אתר או חנות וורדפרס ולקשר למשתמש שלכם בפלטפורמה של בידספיריט.

  הפתרון המשותף שלנו מאפשר לכם לנהל את המכירות הפומביות בקלות ובפשטות, כך שהלקוחות שלכם לא יצטרכו לצאת מהבית.

  עיצוב ובניית תבנית לקטלוג איקומרס של מכירות פומביות

  למה אתם צריכים את הפתרון המשותף שלנו?

  המכירה הפומבית היא תהליך שמעורבים בו היבטים משפטיים ורגולציה מחמירה. על מנת לבנות פלטפורמה מסוג זה באופן עצמאי, יהיה עליכם לארגן את האישורים המשפטיים המתאימים, לנסח חוזה שיעגן את המכירה בחוק מול המשתמשים ולבסוף לדאוג שגם ישלמו ועדיין לא דיברנו על פיתוח הממשק. בפלטפורמה שנבנתה על ידי ביסדפיריט וכבר מוכיחה את עצמה, אתם פטורים מהתעסקות בפיתוח ובכל הבירוקרטיה הזו מכיוון שכל הצד הבירוקרטי כבר טופל, ובנוסף, המערכת מאפשרת התחברות קלה ופשוטה לפלטפורמה, על פי התקציב העומד לרשותכם וכאן WEB2 נכנסים לתמונה.

  אתם לא רוצים להיות חלק מ״הקניון״

  ישנם לא מעט בתי מכירות המשתמשים בפלטפורמות שהן סוג של כ״קניון״ המציע מכירות פומביות מהמון בתי עסק. לכאורה זו עסקה טובה מכיוון שאתם משלמים סכום מסוים ויכולים להכניס את הפריטים שלכם למערכת. אבל מה שקורה בפועל, זה שאתם רק ״חנות״ אחת מני רבים והלקוחות שאולי מגיעים אליכם, עלולים לברוח למכירה אחרת. כך שאולי חסכתם בעלות החודשית, אבל הפסדתם בטווח הארוך.

  אז מי רוצה להתחלק בלקוחות בלו עם עסק אחר? אף אחד! בטח לא אתם. לכן מה שממומלץ זה להקים בתוך האתר שלכם מקום מיוחד למכירות הפומביות, כך שמי שמגיע אליכם, נשאר אצלכם.

  ועוד יתרון משמעותי – גם בנייה של אתר מכירות פומביות וגם אתר חנות וירטואלית

  אם כבר יש לכם אתר וכבר יש לכם פלטפורמה למכירות פומביות בתוכו, למה שלא תאפשרו ללקוחות שלכם לבצע רכישות אונליין גם ללא מכירה פומבית?

  שיתוף הפעולה בין WEB2 לבין בידספיריט מאפשר לכם ליהנות משני העולמות – גם ממשק חכם, פשוט ונוח למכירות פומביות וגם ממשק המאפשר ללקוחות שלכם לרכוש מבלי לעבור את כל תהליך המכירה הפומבית, המשמש כחנות e-commerce לכל דבר, לכל מוצר שתבחרו.

  חנות וורדפרס המבוססת Woocommerce עם כל הפיצ'רים הנדרשים: ניהול הזמנות / מוצרים / מלאי, מבצעים, מוצרי קופה, מוצרים משלימים, חיבור לחברות סליקה, חשבוניות דיגיטליות ומשלוחים.

  באופן הזה אתם יכולים להגדיל את מעגל הלקוחות שלכם ולמקסם את המכירות וההכנסות של העסק.

  בניית חנות מכירות פומביות על פי צורך ותקציב

  אחת הבעיות המרכזיות שנובעת מהרצון לפתח ממשק אישי שיהיה מותאם לאתר שלכם בלבד, היא העלויות הגבוהות הכרוכות בכך. לא לכל עסק יש את היכולות הפיננסיות לכך והאמת היא שגם לא כל עסק זקוק לזה. למעשה, רוב העסקים אינם זקוקים לכך!

  תוכלו להשתמש בפלטפורמה אותה אנו מציעים לכם, לפי התקציב שלכם ולהתאימה לאתר שלכם.

  1. תבניות וורדפרס מוכנות – אופציה לעסקים שלא יכולים או לא מעוניינים להשקיע תקציב גבוה. אך, עדיין מבקשים לייצר נוכחות באונליין באמצעות אתר אינטרנט ולערוך מכירות פומביות בתוך האתר. בדיוק לשם כך, בנינו תבניות וורדפרס מוכנות. אתם תבחרו את המתאימה לכם. אנחנו נעלה לאתר שלכם את כל התוכן הרלוונטי ונחבר את הפלאגין של המכירות הפומביות.
  2. בונים לכם אתר מכירות – אם אתם מעוניינים באתר ייחודי שלכם, גם אנחנו בעניין. נאפיין יחד את האתר לפי הצורך הספציפי שלכם ונתאים את העיצוב לשפה המיתוגית הקיימת. במסגרת בניית האתר נשלב את הפלאגין של המכירות הפומביות וגם נפתח לכם את האופציה ל e-commerce.
  3. יש לכם אתר –  אם כבר יש לכם אתר ואתם מרוצים ממנו, כל מה שתצטרכו לעשות זה להתחבר לפלאגין של המכירות הפומביות ואת זה אנחנו יכולים לעשות בקלות ובמהירות.

  הפיצ׳רים אותם תוכלו למצוא בפלטפורמה שלנו:

  1. תוסף חיבור למערכת Bidspirit – חיבור למערכת שתעשה את כל ההבדל ותהפוך את האתר שלכם לבית מכירות פומביות שיהיה רק עבורכם.
  2. הקמת אתר וורדפרס מותאם אישית – אם אין לכם אתר, נבנה לכם ונתאים אותו במיוחד לצרכים שלכם.
  3. סנכרון אוטומטי של הקטלוג – מכירות ולוטים, כך שלא תצטרכו לבצע עבודה כפולה ולבזבז זמן בהזנת הפריטים מחדש.
  4. קטלוג מכירות עבר ומכירות עתידיות – הסנכרון מתבצע בצורה חכמה (ניתן להגדיר בהתאמה אישית). מכירות ש נסגרות עוברות בצורה אוטומטית לארכיון מכורות. ברגע שמתפרסמת מכירה חדשה היא עולה לאתר שלכם באופן אוטומטי.
  5. הרשמה וניהול משתמשים – הרשמה והתחברות עם אינטגרציה למערכת בידספיריט. כך שהלקוחות שלכם יכולים להשתתף במכירה ולהגיש הצעות.
  6. SEO – האתר בנוי בצורה ידידותית לגוגל. אפשרות הגדרה של המטה דטה ומילות מפתח, ניהול קישורים, אפשרות התקנה של תוספים מתקדמים לאופטימזציה.
  7. ניהול שפות – ניתן לבנות את האתר בשפות שונות, כך שכל לקוח יוכל לפעול בשפה שלו, בלחיצת כפתור.
  הקמת חנות איקומרס – חיבור לסליקה, חשבוניות דיגיטליות, משלוחים. האתר שלכם יפעל כחנות לכל דבר ויהפוך את פעולת המכירה לפשוטה וידידותית, לכם ולמשתמש.
  בניית חנות וירטואלית בוורדפרס
  כיצד AI יכול להשפיע על חנות אינטרנטית

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Fill out this field
  Fill out this field
  יש להזין אימייל תקין.

  תפריט