בניית אתר נדל"ן – אלמוגים

בניית אתר נדל"ן עבור אלמוגים החזקות בע"מ

בניית אתר חדשני ומתקדם בתחום נדל"ן עבור אחת מחברות הנדל”ן היציבות והמבוססות ביותר בישראל. אלמוגים הינה יזמית החתומה על כ-4000 יחידות דיור לבנייה, ועל הולדת שכונות מגורים ומתחמי מסחר בני עשרות אלפי מ”ר בכל רחבי ישראל. לאלמוגים ניסיון רב שנים ביזמות פרויקטים, בנייה ושיווק בענף הנדל”ן בארץ ובחו"ל.

מטרת הפרויקט, בניית אתר מודרני ומתקדם בתחום נדל"ן. דגש רב על UI חדשני ונוח לתצוגה של מגוון רחב של פרויקטים בתחום נדל"ן בסטטוסים שונים.
אמנם מדובר באתר אינפורמטיבי ולא בחנות וירטואלית, יש חשיבות רבה לאוריינטציה שיווקית בקטלוג e-commerce המאפשר למשתמשי קצה לקבל מידע חשוב ומגווון אודות פרויקטים רבים, להתרשם מהדמויות, תוכניות דירה, סטטוסים של התקדמות, מסמכים וכו.

לכל פרויקט יש מבנה של מיניסייט שמטרתו לספק חווית משתמש איכותית בכל מקורות גלישה ולאפשר לגולשים לקבל יותר מידע באמצעות כלים מתקדמים, ופתרונות ניווט נוספים.
קטלוג האתר מתחשב באספקטים רבים המאפיינים אתרי נדל"ן מתקדמים: אפשרויות תצוגה שונות, הדגשה של פרויקטים, יכולת סינון בהתאם לסטטוס הפרויקט (פרויקטים עתידיים, בשיווק, מאוכלסים), מודולים לניהול פרויקטים של מחיר למשתכן (ניהול דירות וסטטוסים), פתרונות סינון לפי קטגוריות, יכולת גמישה לתצוגה של תוכן בתצורות שונות, תצוגה של פרויקטים על מפה, אינטגרציות למערכות CRM.

עיצוב אתר נדל"ן אלמוגים
אתר נדל"ן אלמוגים במובייל

גרסת מובייל

אתר רספונסיבית ומותאמת לכל מקורות גלישה פופולריים.
דגש על חוויית משתמש בקטלוג הפרויקטים והנכסים.
פתרונות ניווט נוספים בכל דף פרויקט.

אהבתם? לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים
ואנחנו מייד חוזרים אליכם


  פרויקטים נוספים

  עיצוב אתר אינטרנטית של חברת אפרידר

  בניית אתר – אפרידר

  בניית חנות וירטואלית לציוד אודיו מקצועי

  בניית חנות ציוד אודיו – אודיולאב

  בניית חנות מכירות פומביות – תירוש

  חנות מכירות פומביות – תירוש

  בניית חנות תכשיטים - Karini

  בניית חנות תכשיטים – Karini

  בניית חנות למספרות ומוצרי שיער

  בניית חנות למספרות – GoldenShave

  בניית חנות למספרות – GoldenShave
  חנות וירטואלית לעיצוב הבית
  תפריט